Kurumsal

Yusuf UÇAR'ın 1974 yılında inşaat malzemesi ticaretine atılması ile kurulmuştur. Daha sonra Yusuf UÇAR ve Oğulları; Kurumsal kimliğini 1993 yılında kazanmış Uçar İnş. Tic .Tur . Ltd.Şti.' ne dönüşerek faaliyetlerini sürdürmüştür. Şirketimiz 1984 yılından itibaren belli aralıklarla müteahhitlik faaliyetinde de bulunmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında tuğla, kiremit, çimento, satışı faaliyetinde bulunan şirketimiz,gelişen inşaat sektörü ile birlikte ürün çeşidini arttırmıştır. İlerleyen yıllarda demir-çelik ürünleri, cephe kaplama malzemeleri, hafif duvar elemanları, alçı ve alçı levha sistemleri, vinç taahhüt işleri, Nakliye Taahhüt işleri gibi birçok yeniliği bünyesine katmıştır. 

Uçar İnş.Tic.Tur.Ltd.Şti. sektördeki lider firmaların bayiliklerini alarak inşaat malzemeleri ticaretinde önde gelen firmalar arasında yerini almıştır. 
Bayiliklerimiz arasında: Lafarge Dalsan, Acerler Bims, As Ado Beton ve İpek Tuğla başta olmak üzere bir çok yapı malzeme üreticisi bulunmaktadır. . 

Şirketimize ait 2 işyeri; 1200 m2 kapalı alan, 2800 m2 açık alanlı deposu, 5 adet nakliye aracı, 15 kişilik personeli ile çalışmasına devam etmektedir. Şirketimiz, mesleki ahlak değerlerini ön planda tutarak, güvenilirliğini ve başarısını kanıtlamıştır. Müşteri isteklerine, daha iyi kalitede, daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde yanıt verme prensibini benimsemiştir.Kalite ve güvenden asla taviz vermeden, çağımızın gelişmelerini yakından takip etmek de şirketimizin temel prensiplerindendir. 

antalya web tasarım
antalya web tasarım